OTELİMİZ***

 

Çeşme'nin canlı merkezine 1 km mesafede faaliyet gösteren Kanarya Hotel, 36 oda 72 yatak kapasitesine sahip olup ücretsiz şezlonglar ve şemsiyelerle donatılmış bir açık yüzme havuzuna sahiptir. Otel, klimalı odalar ve ücretsiz Wi-Fi erişimi sunmaktadır.

Hotel Kanarya'nın tüm odalarında havuza ve şehre bakan bir balkon ve uydu TV mevcuttur. Banyoda duş ve saç kurutma makinesi vardır.

Otelimiz Kanarya otel,*** Standartların da olup oda+kahvaltı+Alacart sistemi ile çalışmaktadır.İzmir/çeşme beldesindedir.Resepsiyon Bar 24 saat hizmet vermektedir. Çeşme Merkez dedir. Çarşı Merkezine 800 Mt. Çeşme Kalesi 700 Mt. Marina 800 Mt. Alaçatı 6.5 Km. Ilıca Plajı 6 Km. Ayayorgi Beach Clup 2 Km. Dalyan Koy Plajı 4 Km. Dalyan Kocakarı Plajı 4.5 Km. Altın Kum Plajı 6 Km. Anfi Tiyatro Konser Salonu 100 mt. Otogar 500 Mt. Plajlara Ulaşım için Dolmuşlar Otelimizin Önünde Geçmektedir.Odalarımız Standart İkili yatak,Double yatak,Triple Yatak oda ebatı 13 Mt² Full İnternet Hizmeti ve 24 saat Bar Hizmeti verilmektedir. .

Ayayorgi Beach Clup ( Kafe Pi ) plajı otelimiz ile anlaşmalı girişler Gündüzleri ücretsiz hizmet vermektedir.Otelimiz'e Mesafesi 2 Km dir. Gündüzleri Plaj a Belirli saatlerde Servis yapılmaktadır.